MOSKITIERA OTWIERANA

System moskitiery otwieranej MRO stanowi doskonałe zabezpieczenie drzwi balkonowych. Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony kształt który komponuje się ze stosowanymi ramami okiennymi. Rama moskitiery łączona jest za pomocą narożników wewnętrznych co automatycznie usztywnia całą konstrukcję. Moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeżnicy za pomocą zawiasów. Na całości ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa zapewniająca dodatkowe uszczelnienie. Standardowo moskitera wyposażona jest w uchwyt do otwierania i magnesy utrzymujące je w pozycji zamkniętej. W dolnej części skrzydła znajduje się płyta wypełniająca która chroni siatkę przed uszkodzeniami tzw. Kopniak podczas otwierania.

MOSKITIERA RAMKOWA

System moskitiery ramkowej stałej MRS stanowi doskonałe zabezpieczenie okien. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych zaciskanych lub skręcanych.  Jest możliwość zastosowania profilu łączącego w celu uzyskania większych gabarytów ramki. System ten umożliwia współpracę z większością profili okiennych.

MOSKITIERA PRZESUWANA

System moskitiery ramkowej przesuwnej MRS stanowi zabezpieczenie w dużych przeszklonych wnękach balkonów, tarasów i ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną i golną szyną jezdną. Dodatkowe wzmocnienie montowane poprzez połączenie zatrzaskowe umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach. Kształt profilu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów, a hamulec spowalniający ruch skrzydła zapobiega uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie wielorzędowym dzięki zastosowaniu specjalnych szyn oznacza to że w jednej płaszczyźnie można zastosować nawet trzy suwane ramy.

MOSKITIERA PLISOWANA

System moskitiery plisowane MPH to rozwiązanie powstałe z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów. Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym.

MOSKITIERA ZWIJANA DACHOWA

System moskitiery zwijanej  to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o oknach dachowych.

Konstrukcja moskitiery jest dopasowana do specjalnie zaprojektowanego zaczepu hakowego. Dzięki  temu możliwe jest zablokowanie listwy dolnej na oknach dachowych od wewnętrznej strony.