Roletki materiałowe w kasetce

Roletki materiałowe w kasetce z dzięki szerokiej gamie kolorystycznej idealnie współgrają z każdymi oknami. Samohamujący mechanizm pozwala na zatrzymanie roletki w dowolnym momencie. Dzięki zastosowaniu prowadnic roletka nie odstaje przy uchylonym oknie. Małe gabaryty kasety zwiększają kąt otwarcia okna.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów zaczynając od gładkich, poprzez materiały z wzorkami, a kończąc na materiałach bambusowych.

Stosowane materiały pokryte są impregnatem co zapobiega nadmiernemu osadzaniu kurzu. Belka obciążająca materiał pozwala na dobre napięcie materiału.

Roletki montujemy do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów, dzięki temu nie niszczymy okna i zachowują Państwo gwarancję na okna. Roletki nie przeszkadzają wywietrznikom zamontowanym na górze okna ponieważ nie montujemy na ramie okiennej.

Roletki materiałowe DZIEŃ/NOC

Rolety materiałowe DZIEŃ/NOC w kasecie i z prowadnicami płaskimi pozwala na praktyczne zastosowanie na każdym oknie. System ten występuje w formie przykręcanej kasety do okna.

W roletkach typu DZIEŃ/NOC dzięki zastosowanemu materiałowi mamy możliwość operowania ilością światła dziennego. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów zaczynając od gładkich, poprzez materiały z wzorkami, a kończąc na materiałach bambusowych.

Bardzo bogata kolorystyka tkanin łączy funkcję rolety oraz żaluzji co daje nam bardzo nowoczesny wystrój okna

ROLETA PLISOWANA

Plisy to nowy rodzaj osłony przeciwsłonecznej. Plisowany materiał przypominający harmonijkę umieszczony jest między dwoma listwami którymi można poruszać w górę lub w dół w zależności od natężenia słońca. Zwinięta plisa zajmuje mało miejsca co pozwala zachować powierzchnię przeszklenia i wpuścić do pomieszczenia więcej światła.

Zaletą plis jest możliwość przesłonięcia każdej części okna. Można użyć tkaniny z powłoką refleksyjną lub tkaniny całkowicie zaciemniającej. Montaż plis pozwala pracować plisie bezpośrednio przy szybie okna, dzięki czemu nic nie przeszkadza przy otwieraniu okna.

W naszej ofercie dostępnych jest kilka wariantów pracy plis. Oferujemy plisy także na okna nietypowe typu trójkąty czy okna łukowe. Plisy są również doskonałą osłoną przeciwsłoneczną na okna dachowe.Posiadamy kilkadziesiąt wzorów i kolorów materiałów które chętnie pokażemy Państwu na pomiarze

ŻALUZJE

Pomimo wielu lat żaluzje nadal są często wybierane przez klientów. Funkcjonalny system pozwala dowolnie regulować światło. W ofercie są żaluzje o wymiarach lameli 16, 25 i 50 mm w bogatej kolorystyce lub drewnopodobne. Dla bardzie wymagających mamy również w ofercie żaluzje drewniane wykonane z wysokogatunkowego drewna o wymiarach lameli 25, 50 mm.