Ramka filtrująca cleanAir antysmogowa

Ramka zbudowana jest z profili aluminiowych, w których szczelnie zamontowana jest membrana z nanowłókien RESPILON AIR®. Dzięki zaczepom możemy ją łatwo i bezinwazyjnie umieścić na ościeżnicy okna. Ramka posiada także specjalny uchwyt ułatwiający jej montaż i demontaż.

Siatki nanowłokien zatrzymują chorobotwórcze zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Cząsteczki szkodliwych substancji zawarte w smogu i spalinach, a także powodujące alergie pyłki roślin są zatrzymywane przez membranę na zewnątrz. Wewnątrz domu można oddychać świeżym i czystym powietrzem. Ramka filtrująca stanowi skuteczną ochronę także przed owadami oraz pyłem i kurzem. Umożliwia swobodne otwarcie okien i wietrzenie pomieszczenia.

Jak skutecznie chronić się przed smogiem i alergenami?

Dla komfortu pracy i życia, bezpieczeństwa i zdrowia konieczne jest zapewnienie czystego powietrza w naszych mieszkaniach. Poprzez zastosowanie produktów ograniczających przenikanie alergenów i smogu do wnętrza budynków, możemy cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem, a tym samym pozytywnie oddziaływać na nasze zdrowie.

Firma FAKRO proponuje nowoczesne produkty które posiadają membranę RESPILON AIR®.

Jest to bardzo gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy 50-150 nanometrów. Nanowłókna są niezwykle silne i tworzą zwartą, mocną konstrukcję, dzięki temu mogą zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe. W praktyce oznacza to, że membrana i jej unikalne funkcje filtrowania zapewniają doskonałą i niezawodną ochronę przed smogiem, drobnoustrojami i alergenami chroniąc zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Zbudowana z warstw nanowłókien membrana RESPILON AIR®, chroni dom i jego mieszkańców przed smogiem, różnymi zanieczyszczeniami oraz alergenami, jednocześnie zapewniając ciągły dopływ czystego powietrza.

Produkty FAKRO cleanAir to idealne rozwiązanie dla osób chcących oddychać czystym powietrzem. W zimie smog jest największy, a zanieczyszczenia często przekraczają normy. Mając w oknie ramkę bez obaw możemy uchylić skrzydło, a zanieczyszczenia zostaną zatrzymane za oknem. Przepuszczalność czystego powietrza przez membranę wynosi około 20% – wystarczająco dużo aby uchylić czasowo skrzydło okna i zapewnić trwały napływ przefiltrowanego powietrza do wnętrza. Produkty cleanAir także docenimy już wczesną wiosną kiedy osoby uczulone zaczynają odczuwać pylenie roślin, przez co ich samopoczucie ulega gwałtownemu pogorszeniu. Zatrzymanie pyłków, bakterii czy grzybów za oknem poprawi komfort codziennego życia.